Skip to main content

Op donderdag 29 oktober 2026 organiseren het Servicepunt Duurzame Energie en Energieregio Noord-Holland weer een themadag in Hart Haarlem.

Deze themadag is inmiddels vol. Vanwege de grote belangstelling is aanmelden helaas niet meer mogelijk. Het wordt een leuke dag! Houd onze agenda in de gaten voor toekomstige edities. Wil je toch graag komen? Stuur ons dan een mailtje via info@servicepuntde.nl. Dan zetten we je op de reservelijst.

De warmtetransitie in samenhang

De warmtetransitie is geen op zichzelf staande opgave. Keuzes voor duurzame warmte raken ook het elektriciteitsnet, woningbouw, isolatie, de openbare ruimte en de betaalbaarheid voor inwoners. Tegelijkertijd zijn gemeenten voor de uitvoering afhankelijk van een goede samenwerking met onder andere de netbeheerder, waterschappen, woningcorporaties, bedrijven en bewoners.

Programma

Het programma is bekend. Onderwerpen die aan bod komen zijn onder andere:

  • het volle elektriciteitsnet;

  • isolatie en all-electric oplossingen;

  • samenwerking met woningcorporaties en bedrijven;

  • aquathermie en andere warmtebronnen;

  • gemeentelijke regie en samenwerking.

Bekijk het programma

Voor wie?

De themadag is bedoeld voor ambtenaren die bij gemeenten in Noord-Holland werken aan de warmtetransitie.

Je kunt de dag flexibel indelen en aansluiten bij één, meerdere of alle sessies. Tussen de sessies door is er ruimte om ervaringen uit te wisselen, collega’s uit andere gemeenten te ontmoeten of rustig te werken.

Praktische informatie

Datum: donderdag 29 oktober 2026
Tijd: 9.30 uur – 16.00, gevolgd door een borrel
Locatie: Hart Haarlem, Kleine Houtweg 18

Bereikbaarheid Hart Haarlem per auto
De Kleine Houtweg is een ‘auto-te-gast-straat’ en is voornamelijk vergunningengebied. Er zijn slechts een paar parkeermeters. Indien je toch met de auto komt, adviseren wij gebruik te maken van Parkeergarage Houtplein. Deze is op een paar minuten loopafstand.
Bereikbaarheid Hart Haarlem met Openbaar Vervoer
Vanaf Haarlem Station kan je verschillende bussen nemen:
  • Bus 2 richting Spaarnwoude Station, halte: Turfmarkt
  • Bus 3 richting Schalkwijk, halte: Frans Hals Museum
  • Bus 73 richting Schalkwijk, halte: Turfmarkt
  • Bus 340 richting Uithoorn, halte: Tempelierstraat

Informatie

event29 oktober 2026

schedule09:30 - 17:00

placeHart Haarlem